Головна Свято МОЛЮСЬ ЗА ТЕБЕ, УКРАЇНО !

МОЛЮСЬ ЗА ТЕБЕ, УКРАЇНО !

День Незалежності у Тартакові

Цього року в с. Тартаків урочисто відзначили День Незалежності України. 24 серпня біля пам’ятника Незалежності за участю трьох священиків різних конфесій було відслужено молебень за Україну, за мир і спокій на нашій землі. Діти початкових класів розказали вірші. Сільський голова Степан Орловський привітав присутніх зі святом, подякував священикам за взаєморозуміння, за спільну молитву на благо України.

Біля Народного дому звучали веселі мелодії троїстих музик.
У неділю урочистості продовжились. У Народному домі зібралося все сузір’я талантів нашого села. Розпочав концертну програму хор під керівництвом Любові Козачок. У виконанні хору прозвучали пісні «Тополина земля», «Люблю тебе, моя Україно», «Гей соколи», «Пісня про Україну» та інші.

Під бурхливі оплески глядачів виступив вокальний ансамбль «Барви». У його виконанні прозвучали пісні «Над землею тумани», «Біля тополі», «Солдатику мій», «Ми – українці» та ін.
З захопленням прослухали глядачі пісні у виконанні солістів Надії Дуди, Віри Рудик та дуету Зоряни та Василя Михайлишин. Хореографічна група дівчат у складі Анастасії Коткевич, Анастасії Кузьмич, Мирослави Ярмола зачарувала всіх присутніх своїми танцями. \

Не залишили нікого байдужими Любов Савчук, Ярослава Ріжко. У їх виконанні прозвучали поетичні твори про долю України, про українську пісню та мову.

Всю концертну програму з великим ентузіазмом провели ведучі Оксана Чесак та Іван Білецький.

Секретар сільської Ольга Колянко подякувала за змістовно проведений концерт, побажала усім учасникам художньої самодіяльності здоров’я, благополуччя, миру та спокою у нашій Україні.

Хор завершив урочистості піснею «Боже, вислухай благання» та виконав Гімн України.

Стефанія МАСИННИК, директор Народного дому с. Тартаків.
Фото автора.