Головна Свято На теренах Жужелянської сільської ради відбулися святкові заходи, молебні присвячені Дню незалежності...

На теренах Жужелянської сільської ради відбулися святкові заходи, молебні присвячені Дню незалежності України

На теренах Жужелянської сільської ради відбулися святкові заходи, молебні присвячені Дню незалежності України, концерти, виставки, а завершилося святкування концертною програмою в с. Заболоття, яка відбулася за сприяння Жужелянської сільського голови Володимира Мончука, громади та меценатів. Гаслом урочистостей стали слова «Родина, родина – це вся Україна…»

Адже основою будьякої держави – є саме родина. Український народ складається з родин, малих та великих, дружніх та працьовитих.

З’їхалися вони на святкування й у невеличке село Заболоття. Присутні згадували 1991 рік, коли вперше урочисто підняли синьожовтий прапор в Заболотті та відзначили День Незалежності. І через 28 років уже їхні діти, онуки і правнуки святкують День народження української держави.

Святкові заходи розпочалися молебнем, який відслужив місцевий парох о. Іван. Привітали громаду Жужелянський сільський голова Володимир Мончук та депутат Сокальської районної ради Оксана Береза.

Варто зазначити, що участь у концертній програмі взяли колективи чотирьох народних домів Жужелянської сільської ради та м. Белз. Дітей розважали аніматори. І на завершення свята – жителів та гостей чекали частування народними стравами від місцевих господинь та дискотека.

Патріотизм, незламна віра, міцна родина – ось основа державності. Ми будемо берегти традиції, культуру, духовні багатства нашого народу, та примножувати їх. Вірю, що Україна і український народ, витримавши всі випробування, переможуть, і запанують між нами злагода, добро та мир.

Віра КОСТІВХАМЛЯК, завідувач ясласадка с. Заболоття.