Головна Свято «ПРОСТІР ДЛЯ МОЛОДІ» У ВАРЯЖІ

«ПРОСТІР ДЛЯ МОЛОДІ» У ВАРЯЖІ

Таку назву мав фестиваль, який відбувся 2 вересня у рамках програми для малих громад Львівщини «АктивуйСя». Його організували і провели завідувач бібліотекифілії села Варяж Ольга Порва та Варязька сільська рада.

З вітальними словами виступили начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації Мирослава Михайлюк, яка вручила подяку за перемогу, організацію і проведення фестивалю Ользі Порві; директор комунальної установи районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак (вручив грамоту районної ради сільському голові Олександрі Сухоручко за активну громадську позицію та самовіддану працю); депутат Сокальської районної ради Ярослав Гаврилів.

У концертній програмі взяли участь солістивокалісти Сокальського районного народного дому, народний вокальний ансамбль «Берегиня»; колективи і солістивокалісти Народних домів сіл Варяж, Лубнівка, Опільсько, Бояничі, хореографічний колектив філії с. Варяж Сокальської дитячої музичної школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

Для дітей був організований дитячий майданчик, де працювали аніматори, атракціони.
Під час фестивалю проведений конкурс між вулицями Варяжа на краще оформлення столу. Відбулися також козацькі забави: переміщення воза, перетягування линви, кидання довбні.

Учасники нагороджені грамотами та кубками.

На завершення відбулася святкова дискотека.