Головна Свято Привітали медсестер з нагоди професійного свята

Привітали медсестер з нагоди професійного свята

Професія медичної сестри є місією служіння хворому і тим каналом, через який проходить благодать і ласка Божа на зцілення. Це вбачається і в погляді, і в голосі, і в її поставі. А 12 травня відзначили Всесвітній день медичної сестри.
З нагоди професійного свята у Сокальській ЦРЛ пройшли урочистості. На початку вшанували хвилиною мовчання медичних сестер, які відійшли у вічність.

Зi словами вітань з нагоди Дня медичної сестри до присутніх звернувся головний лікар ЦРЛ Роман Швед. Головна медична сестра Катерина Сивак зачитала святковий наказ по Сокальській ЦРЛ «Про святкування професійного свята – Дня медичної сестри». Цього дня багатьом медсестрам за сумлінну працю вручили грамоти і оголосили подяки. Пізніше відбулась посвята в медсестри молодих спеціалістів, які поповнили когорту медичних працівників Сокальщини.

Цьогоріч до родини медиків приєдналося семеро медичних сестер. Ведуча зачитувала їх імена, і дівчата одна за другою із свічкою в руках виходили на сцену. Молодих фахівців поблагословив та вручив на пам’ять про цей день образки й грамоти отець Павло.

Привітали медсестер з нагоди професійного свята також заступник головного лікаря по медичній частині Марія Кріль, колишній головний лікар ЦРЛ Аркадій Каліщук та голова профспілки медичних працівників Сокальського району Андрій Наконечний.

Опісля був святковий концерт.

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, найпочесніша та, подеколи, найважча професія медичної сестри. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.