Головна Свято Різдвяні канікули-2017 в Сокалі

Різдвяні канікули-2017 в Сокалі

Різдвяні канікули-2017 в Сокалі
Різдвяні канікули-2017 в Сокалі

Щороку відділ освіти Сокальської РДА проводить районний фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули», учасниками якого є школярі та вихованці позашкільних навчальних закладів району. Змагаються вони у номінаціях: вокал, хореографія, художнє читання, гумор, театралізовані дійства та ін.
Конкурс відбувався в освітніх округах. Відеозаписи кращих номерів розглядало журі (вчителі художньоестетичного напрямку) та визначало переможців.
Через складні погодні умови та захворюваність дітей на грип, цьогоріч фестиваль відбувся менш масово порівнянo з попередніми роками. Але це не вплинуло на якість виступів під час галаконцерту.
9 січня у Сокальському районному Народному домі відбувся галаконцерт переможців районного фестивалю «Різдвяні канікули2017».

Різдвяні канікули-2017 в Сокалі
Різдвяні канікули-2017 в Сокалі

Участь у ньому взяли: хореографічний ансамбль «Акварель» та Неля Прихідько (Сокальська ЗШ №5); фольклорний колектив та Віра Рудик зі Сокальського БДЮТ; Мар’ян Муж і Соломія Міщій (Сокальська гімназія ім. Олега Романіва); вокальний ансамбль «Веселкові барви» та Оксана Радик (Сокальська ЗШ №4); Роксолана Весній та зразковий ансамбль народного танцю «Дивоцвіт» Сокальської ЗШ №2; ансамбль сопілкарів Мурованського НВК; фольклорний ансамбль Куличківської ЗШ; Христина Кіх (Ульвівський НВК); а також Софія Черняк, Вероніка Левицька, Лілія Мельник та дитячий вокальний ансамбль Народного дому м. Сокаль.
Розпочали захід пластуни «Станиці Сокаль» із передачі Вифлиємського вогню.
З вітальними словами до учасників та глядачів звернулися голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих та начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський. Вони відзначили високий рівень усіх учасників та зазначили, що Сокальщина надзвичайно багата на таланти і нам є ким пишатися.
Роман Монастирський вручив переможцям грамоти відділу освіти, призи та календарі від МО «Пласт».
Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.
«РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ2017»