Головна Свято Спасів святкував День села

Спасів святкував День села

У с. Спасів 24 липня жителі відзначали День села. Насичена святкова програма «Село моє, рідне» зібрала велику кількість мешканців та гостей громади. Святкування за традицею розпочали з молитви до Матері Божої, яку відслужив місцевий парох Андрій Палюх. Жителів з днем народження села привітав Перв’ятицький сільський голова Богдан Сорока, який побажав усім благополуччя, процвітання та мирного неба, а також подякував спонсорам, які завжди підтримують культурнопросвітницькі заходи, які відбуваються у громаді. Це – ТзОВ «Перв’ятичіАгроком», підприємцям Максиму Івльєву, Богдану Грабовому, Юрію Микитюку, добрим господарям Андрію Саганському, Ігорю Пализі та вручив їм подяки.

4Подяку за посильну допомогу у проведенні свята Дня села отримали також Ігор Гуль, Юрій Шкварка, а також автор цих рядків. А далі місцеві активісти творчої самодіяльності наповнили свято чудовою концертною програмою, в якій перепліталися пісні, вірші, танці. Сценку «Ярмарок» виконали місцеві аматори художньої самодіяльності. Опісля відбулися «Козацькі забави», в яких взяли участь три команди – це молодь сіл Перв’ятичі та Спасів. Переможців змагань нагородили грамотами й грошовою винагородою.

У центрі села знаходились різні локації розваг: виставкаярмарок майстрів народної творчості, забавиатракціони для дітей, працювала виїзна торгівля. Навколо вирував святковий настрій.

А увечері на жителів села чекала молодіжнорозважальна програма. Велика подяка односельчанам, які брали активну участь в концертній програмі, які попри напружену літню пору, знаходили час і приходили на репетиції, які проводив Ігор Гуль.

Хочу відзначити молодь, яка активно долучилася до проведення свята, допомогла підготувати територію: хлопці покосили газони, підрізали гілки, змайстрували сцену, а дівчата займалися оформленням сцени й фотозони. До речі, сільська молодь уже два роки поспіль колядувала на Різдвяні свята, а зібрані кошти віддала на потреби Народного дому. Цей культурнопросвітницький заклад у Спасові потребує ремонту, зокрема, даху, тож будьяка допомога, як фізична, так і матеріальна, потрібна. Адже село, яке є нашою маленькою батьківщиною, без Народного дому втратить свою душу.

Тетяна БЕНЬ, керівник Народного дому с. Спасів.