Головна Свято В День Валентина у Сокалі свої долі поєднали п’ять молодих пар

В День Валентина у Сокалі свої долі поєднали п’ять молодих пар

Під покровом св. Валентина в Сокалі відбулось декілька чудових подій. Свої долі у цей день поєднали п’ять молодих пар, нареченим було від 20 до 54 років, що ще раз підтверджує: коханню кориться будь-який вік.

Упродовж останніх років Сокальський районний відділ ДРАЦС по-особливому готується до цього дня, щоразу додаючи нову родзинку. Валентинки, повітряні кульки у вигляді сердець, бокали шампанського, цукерки та жива музика – надзвичайна атмосфера, яку неможливо забути.

– Більшість пар подавали заяви на реєстрацію шлюбу завчасно, одні наречені ще в жовтні минулого року, – розповідає начальник Сокальського ДРАЦСу Віра Шавалюк. – Молодята вважають, якщо поєднати свої долі цього дня, то відчуття закоханості супроводжуватиме їх протягом всього подружнього життя. Новостворені родини вітали родичі та друзі, а представники сокальської юстиції на згадку про реєстрацію шлюбу у День св. Валентина дарували молодятам сувенірне шампанське. А вони, в свою чергу, мали можливість сфотографуватися у спеціальній фотозоні.

Одна пара закоханих – Андрій та Людмила – подала заяву на реєстрацію шлюбу, а Анна та Василь (які були гостями у цей день у наречених Ірини та Ярослава) вирішили розписатись і відразу звернулись за консультацією, щоб дізнатися, які документи потрібні для подачі заяви на шлюб.

Ще однією не менш важливою подією у цей день, було вручення свідоцтва про народження. П’ятьом «Валентинкам» і «Валентинчикам» у Сокальському пологовому відділі спеціаліст Сокальського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області вручив їхній перший офіційний документ, а атмосферу святковості додали кульки та сердечка, отримані молодими мамами.

Отож, четвер видався насиченим на приємні події. Усім, хто в цей день створював сім’ю чи тільки наважились це зробити, бажаємо аби любов та розуміння супроводжували вас усе подружнє життя! Аби ваші оселі були наповнені дитячим сміхом та радістю, а малюкам зичимо міцного здоров’я та щасливої долі.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.
ВЕСІЛЛЯ В ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА