Головна Свято В Сокалі вшанували пам’ять героїв-земляків

В Сокалі вшанували пам’ять героїв-земляків

21 і 24 серпня військовий комісар Сокальського РВК Любомир Бродюк разом з начальником управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимиром Огінським, міським головою Вадимом Кондратюком, учасником бойових дій в зоні АТО Іваном Кухарським, священниками Романом Синицьким, Михайлом Ментухом, автором цієї статті та іншими виїжджали на могили воїнів, загинувших на сході України.

Зокрема, ми побували на цвинтарях сіл Перв’ятичі, Свитазів, Забужжя, Завишень, Острів, Муроване Сілець та м. Сокаль, де поховані наші герої: Ігор Білик, Андрій Костенецький, Валентин Прихід, Ярослав Слободюк, Олег Галатюк, Віктор Лушній, Василь Соляк, Віктор Телегій, Віктор Сивак, Роман Галас, Роман Лагно та Антон Козачук. До нас приєднувалися родичі та сільські голови. Священники відслужили панахиди. Спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих героїв і поклали квіти.
Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто загинув за Україну, і молитись за їхні душі. Також співчуваємо родинам загиблих героївзахисників нашої держави.

о. Володимир ЖАРСЬКИЙ,настоятель церкви Вознесіння Господнього ПЦУ м. Сокаль.