Головна Свято З нагоди вшанування людей старшого покоління у Сокалі відбувся святковий концерт

З нагоди вшанування людей старшого покоління у Сокалі відбувся святковий концерт

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня, 1 жовтня, відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

З нагоди вшанування людей старшого покоління, яких обслуговує Сокальський районний територіальний центр, відбувся святковий концерт у приміщенні актового залу Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №4. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай привітала присутніх та побажала підопічним міцного здоров’я та благополуччя, подякувала за те, що вони в нас є, за все добро, яке вони робили для нашої держави протягом свого життя:

– Дякую вам за те, що ми живемо у вільній країні, за все, що зробили для майбутнього покоління. Ви є справжнім взірцем для нашої молоді. Спасибі вам і низький уклін.

Надзвичайне свято глядачам подарували народний вокальний ансамбль «Любисток» народного дому м. Сокаль та ансамбль «Яворина» Сокальської організації ветеранів України, тріо «Феєрія», сольні вокалісти Ольга Шевчук та Вероніка Левицька, хореографічний танцювальний ансамбль народного дому «Веселка» (художній керівник Надія Ганіткевич). Родзинкою концертної програми стали солодкі ласощі, якими гостей почастували працівники територіального центру. Всі гості були приємно вражені за створене для них свято, гарний настрій та відпочинок.

Територіальний центр щиро вдячний організаторам та волонтерам за гарний захід для людей похилого віку, проведений у теплій і дружній атмосфері!

Наш кор.