Головна Військо І лелека проводжав Героя з с.ЗУбків – Степана Климчука

І лелека проводжав Героя з с.ЗУбків – Степана Климчука

І ЛЕЛЕКА ПРОВОДЖАВ ГЕРОЯ

Кожен з нас повинен пам’ятати про велику ціну Волі і Свободи в боротьбі за Незалежність із одвіч­ним ворогом України – російською імперією. Скільки молодих Захис­ників забрала нинішня війна мос­ковитів проти України…

У зоні бойових дій під час безпо­середньої участі у здійсненні за­ходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стри­мування збройної агресії російської федерації у Донецькій області біля міста Курахове 25 травня загинув житель с. Зубків (Сокальська громада) Степан КЛИМЧУК, 1976 року народження.

Він був учасником АТО в 2015 році. А 7 квітня цього року призваний Першим відділом Чер­во­ноградського РТЦК та СП.

Ще один наш воїн-захисник Сте­пан Климчук став янголом-охо­ронцем на небесах.

2 липня жителі Зубкова та нав­колишніх сіл навколішках під ме­лодію пісні «Плине кача…» зус­тріли домовину з тілом Героя. Так він востаннє повернувся до рід­ного дому, його зустріли батьки, яким уже понад сімдесят п’ять років – мама Параскевія Іванівна та тато Іван Петрович, дружина Леся, сини Володимир та Владис­лав, брат Ярослав. Сльози у всіх, крик, відчай, адже не такою мала бути зустріч сина, чоловіка, ба­тька, брата…

Ще в 2015 році Степан Климчук не зміг залишитися осторонь подій в Україні. Кинувши все, взявши до рук зброю і пішов боронити Бать­ківщину. До цього працював у санаторії «Ровесник», ТзОВ «Га­личхутро», на цегельному заводі.

Свій вічний спочинок Герой Сте­пан Климчук знайшов на зуб­ків­ському цвинтарі, де його поховали з військовими почестями. Чин похорону звершили священники Андрій Чехут, Володимир Жар­ський, Михайло Паталай, Василь Дубецький, Віктор Глущенко.

Сокальський міський голова Сергій Касян вис­ловив вдячність батькам за ви­ховання сина-пат­ріота, наголо­сивши, що їх син без вагань пішов захищати рідну зем­лю, чим зас­лужив собі вічну па­м’ять. Тож кож­ному тут на землі своїм життям потрібно заслужити шану любов’ю до рідного краю і гід­ними земними справами.

Бойові побратими Степана Клим­чука вручили рідним по­лег­лого воїна Прапор України. Завершили панахиду виконанням Славня і почесною сальвою.

На могилу Героя поклали квіти та запалили лампадки.

Герої не вмирають!

Фото Наталії Ярмошик.