Головна Військо НАГОРОДА – ЗА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ

НАГОРОДА – ЗА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ

Медаллю ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО» «За безкорисне служіння Батьківщині» нагороджено директора ДП «Жовківський лісгосп» Степана Сохнацького та лісничого Соснівського лісництва Василя Бикова. Почесну нагороду вручили члени ГО «Побратими України» Володимир Клепач, Світозар Зівер, Дмитро Каганюк, а також волонтери Ігор Муравський та Зіновій і Оксана Парасюки.

Багато хороших слів пролунало від цих людей на адресу директора підприємства та лісничого Соснівського лісництва. Їхня нагорода – це знак вдячності за те, що у непростий час для нашої країни, підтримують та допомагають воїнам, які захищають наш спокій. За те, що робили це і в 2014, коли все тільки починалось, і в 2016, і продовжують це робити сьогодні. Бо, на жаль, війна все ще триває.

Як зазначив директор ДП «Жовківський лісгосп» Степан Сохнацький, «це нагорода не лише чиясь, вона – всього колективу. Висока оцінка за нашу скромну працю».

Колектив нашого підприємства щиро радіє з цього приводу. Бажаємо подальших вагомих здобутків на благо України. А головне – мирного нам усім неба над головою!
Слава Україні! Героям Слава!

Галина МУРАВСЬКА.