Головна Військо Вояки радіють допомозі сокальчан

Вояки радіють допомозі сокальчан

Наприкінці березня сокальські волонтери відвезли бійцям в зону проведення Антитерористичної операції допомогу. Це був автомобіль, військове екіпірування, бензопила, будівельні матеріали та інші необхідні для них речі. Придбати це для українських військових вкотре допомогли небайдужі сокальці: хтось надає приміщення, хтось приносить продукти, цигарки, речі першої необхідності, а дехто допомагає грошима. Зокрема, цього разу офірували гроші жителі Сокаля та підприємці – І. Пилипчук, А. Гріх, О. Проць, В. Думас, І. Климців, О. Новацький, В. Дейнека, Л. Лацінник, В. Бучма, В. Сироїд, О. Грицеляк, І. Химич, М. Барахтенко, Р. Ревак, Р. Ковальчук, С. Цюзик, С. Андрусів та багато інших. Значну допомогу надало ДП «Датський текстиль», яке придбало для бійців, які перебувають в зоні АТО, автомобіль «Джип», автопокришки, рацію, форму, берці, дві пари тактичних окулярів. Всього на суму 3200 доларів.

Також велике спасибі крамницям «Макс Буд», «Будівельний центр», «Будпостач», «Стиль» та Ю. Мандрику. Назагал вдалося зібрати 3500 доларів, на які придбали десять шин для автомашин, кабель, плівку, бензопилу, насоси, шланги та інше. «Джип» та вище перелічені речі, крім рації, яку відправили поштою, волонтери доставили на передову, де нас радо зустріли українські військовослужбовці. Вони казали, що не можуть собі уявити, як це важливо відчути підтримку всіх українців, знати, що про них пам’ятають. Адже на відміну від МО України ми за них не забуваємо.

Приємно і нам, бо бачимо згуртованість сокальської громади, їхню небайдужість і прагнення до перемоги. Дякуємо всім, хто долучився до акції і допоміг фінансово. Ми старалися передати бійцям домашнє тепло та затишок, часточку душі кожного, хто долучився до акції, переживає за них і просить, щоб наші захисники живими повернулись додому. Адже вони ж там, на передовій, ризикуючи життям, захищають територіальну цілісність України та мирне небо над нами.

Юрій КОВАЛИК, депутат Сокальської міської ради.