Головна Військо Врятував побратима, ризикуючи власним життям

Врятував побратима, ризикуючи власним життям

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну, прикордонник Ігор Карпів став на захист своєї Батьківщини.

У мирному житті він працював маркетологом в IT-компанії. Та коли ворог прийшов на рідну землю, Ігор не вагаючись, взявся до зброї й вирішив захи­щати Україну від російського агресора.

– Я ріс у сім’ї прикордонників. Мій батько у 2014-2015 роках брав участь в АТО, отримав поранення, і для мене він є прикладом мужності та героїзму. У минулому я теж проходив військову службу за контрактом в лавах Держприкордонслужби та давав присягу на вірність Українському народу, тож тепер мій обов’язок захищати Батьківщину, – ділиться Ігор.

Понад півроку прикордонник боронив рідну зем­лю, спочатку в складі свого підрозділу охороняв північні кордони нашої держави, а згодом вирушив на Схід, де три місяці воював з російськими загар­бниками на Донецькому напрямі поблизу Авдіївки. За своє прізвище отримав символічний позивний «Карпо».

– Під час чергового обстрілу наших позицій, один з бійців отримав поранення. Я знав, що у нього є дружина і діти, які його чекають вдома, тому кинувся рятувати. В той момент не задумувався, що ризи­кую власним життям, хоча мене вдома теж чекали рідні, – згадує прикордонник.

Зараз прикордонник проходить службу на Львів­щині, де проживає його сім’я. Для нього це найкращі моменти – перебувати зі своїми рідними.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час виконання завдань з охорони державного кордону України Ігор Карпів нагороджений нагрудн­им знаком “За мужність в охороні державного кордону».

Тетяна РИЖАК, прессекретар Кінологічного навчального центру.