Головна Політика ІНВЕСТИЦІЇ ДЛЯ СОКАЛЯ

ІНВЕСТИЦІЇ ДЛЯ СОКАЛЯ

30 червня 2017 р. в м. Грубешів (Польща) підписана та подана на реєстрацію кінцева редакція проекту «Шляхами природи Грубешова та Сокаля – біорізноманітність Західноволинської височини – скарбами нашої природної спадщини». Її підписали Сокальський міський голова Вадим Кондратюк та бурмістр Грубешова Томаш Зайонц.

Вадим Кондратюк зазначив, що головною метою цього проекту в рамках Програми «ПольщаБілорусьУкраїна 20142020 рр.» є залучення коштів з міжнародного фонду для розвитку міста, зокрема, реконструкції міського парку та побудови набережної над р. Буг в межах парку. Загальний кошторис проекту для української сторони складає 828 тисяч євро, 90 відсотків яких, в разі перемоги, фінансуватиме вищезазначена програма Євросоюзу.

Керівник Сокальської агенції міжнародної співпраці та туризму Ігор Дацюк наголосив, що в рамках проекту передбачено для нас та польських партнерів придбання байдарок, велосипедів, розроблення туристичних маршрутів, закупівля та встановлення місць відпочинку для туристів, видання буклетів, проведення семінарів.

Наш кор.