Головна Політика СТВОРЮВАТИМУТЬ НОВУ ОТГ…

СТВОРЮВАТИМУТЬ НОВУ ОТГ…

14 червня відбулася чергова сесія Острівської сільської ради, на якій розглянули декілька варіантів об’єднання населених пунктів Острівської сільської ради в ОТГ. Зал був переповнений, бо вирішувалася майбутня доля цих сіл. І ті вкотре роздумували з ким об’єднатися.

Своїми думками поділилися депутат обласної ради Сергій Касян, Червоноградський міський голова Андрій Залівський, Мурованський та Ванівський сільські голови – Іван Василишин і Володимир Кочайдовський, які приїхали на сесію.

До речі, С. Касян, на сесії обласної ради, яка 5 червня затвердила Перспективний план Сокальського району, виступав проти щоб поспішно приймати рішення, адже не було відповідної згоди Острівської сільської ради щодо приєднання до Червоноградської ОТГ.

Невдовзі засідання перейшло у гостру дискусію щодо об’єднання вище згаданих сіл з Червоноградом та Сокалем. Депутати сільської ради Оксана Сало та Михайло Богун, Острівський сільський голова Іван Дидак внесли пропозицію щодо добровільного об’єднання сіл Острівської сільської ради з Мурованською. До них хоче доєднатися й Ванівська сільська рада. Свою думку висловили й активісти від громад Борятина, Острова, Добрячина, Рудки.

Опісля тривалого жвавого обговорення варіантів створення ОТГ, депутати більшістю голосів проголосували за об’єднання з селами Мурованської та Ванівської сільських рад з центром у с. Острів.

Галина МИХАЛЮК,•секретар Острівської сільської ради.